1. Yarısma Atlas-Bandırma (2019)

29-30 Haziran 2019 tarihlerinde Bandırma – Merinos Sahasında, ATLAS MPK organizasyonuyla yapılan yarışmaya 20 yarışmacı katılmıştır. Organizasyon destek ekibi Bandırma-Hürkuş ve THK Bandırma tarafından yetiştirilen genç hakemler olmuştur. Merinos Koyunculuk yarışma için sahasını 2m planörcülere tahsis etmiştir. Emek ve desteğini esirgemeyen tüm dostlara teşekkürü borç biliriz. İlk gün olan cumartesi yüksek ve darbeli rüzgar nedeniyle uçuş yapılmamasına rağmen, ikinci gün yarışmacıların özverisiyle sabah erken saatte yarışmaya başlanmış olup 6 normal round uçulmuş, ferdi ve takım sıralamaları için en iyi 5 round skorları dikkate alınmıştır. 2 fly-off roundu uçulmuş olup, alınan ortak kararla 8 yarışmacının fly-off uçmasına karar verilmiştir.

Normal round skorları ve buna göre Pilot, Takım sıralaması. Fly-Off uçuşları ve Fly-Off sonrası Pilot sıralaması :

 

Fly off round1 sonuçları round2 ye, round2 sonuçları round1 e yazılmıştır. Sehven yapılan bu yanlışlığı anlayışla karşılamanızı rica ederiz.

 

PDF formattaki dökümanları açabilmek için GOOGLE CHROME kullanmanızı öneririz. Internet explorer kullanıyorsanız, ilgili döküman üzerinde sağ tuşa basıp “Hedefi Farklı Kaydet” seçeneğiyle bilgisayarınıza kaydedip daha sonra açabilirsiniz.

DropCode Software Ltd